
238 ₴
Показати оптові ціни| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 27 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 26 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | сумка-трансформер |