-17%

1 300 ₴
1 079 ₴
Показати оптові ціниRAF R.1284 — компактний і потужний ручний відпарювач, який допомагає швидко розпрасувати заломи й освіжити речі без прасувальної дошки.
Підходить для одягу, штор і домашнього текстилю, а також дбайливо працює з делікатними тканинами: шовком і шерстю.


Відпарювач RAF R.1284 створює потужний потік безперервної пари, яка дбайливо розправляє складки та не ушкоджує структуру тканини.
Зручно приводити речі в лад прямо на вішалці: сорочки, плаття, верхній одяг, штори та домашній текстиль.
Компактні розміри дають змогу брати прилад у поїздки та відрядження, щоб завжди мати акуратний та доглянутий вигляд.

| Тип | Ручний відпарювач |
| Модель | R.1284 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 220–240 В |
| Частота | 50–60 Гц |
| Формат використання | Вертикальний/ горизонтальний |
| Матеріал корпусу | Термостійкий пластик |
| Безперервна пара | Да |
| Інтенсивна пара | Да |
| Тип резервуара | Знімний |
| Насадка для шерсті | Да |
| Дезінфекція парою | Да |
| Призначення | Одяг, текстиль, штори, дитячі речі |
| Розмір | 26 × 14 × 11 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |