
98 ₴
Показати оптові ціниДуже зручна сумка для покупок на кожен день.
Стильна, міцна, яскрава сумка зі спанбонду та ПВХ.
- добре тримає форму;
- міцні ручки (витримують до 20 кг.);
- прийнятна ціна;
— модний аксесуар на кожен день.
Розмір: висота 35 см, ширина 48 см, глибина 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна вага | 20 кг |
| Висота | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Спанбонд |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Шопер |